Location : Home > P > PD10GE156
PD10GE156
Share on FacebookShare on Facebook
PD10GE156 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PD10GE156 OSCILLATOR XO 156.25MHZ PECL SMD 77930 Pericom 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PD10GE156 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK60214330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60214330 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60214330 NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-87-131-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-87-131-41-205101 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-131-41-205101 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
857-10-008-30-051000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
857-10-008-30-051000 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
857-10-008-30-051000 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
857-10-008-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147460 2016+ CONN HEADER DBL 8POS .050 SMD Unitronix Electronics Limited
857-10-008-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297750 2016+ CONN HEADER DBL 8POS .050 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1719082 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)