Location : Home > P > PCU11001
PCU11001
Share on FacebookShare on Facebook
PCU11001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001EG-1129CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 187.5MHz 10-CLCC
8N3Q001EG-1129CDI8 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75LC-0134CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
9457930250 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CONN VALVE PLUG
9457930250 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2835590 Industrial Controls, Meters Accessories EX-I THERMOMETER TRANSDUCER
LFEC1E-3TN144C LATTICE 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
LFEC1E-3TN144C TQFP? 158190 12+ Lattice? IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP20K400EBC652-2N Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP20K400EBC652-2N ALTERA 81246 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
A40MX02-1PLG68 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC5VLX155-2FF1760C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DG541DJ Vishay Siliconix 57209 15+ IC SWITCH QUAD SPST 16DIP Unitronix Electronics Limited
DG541DJ Vishay Siliconix 87950 1525+ IC SWITCH QUAD SPST 16DIP RONXIM ELECTRONICS LIMITED
MB90224PF-GT-307-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16F F2MC-16F MB90220 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 96KB (96K x 8) Mask ROM 120-QFP (28x28)
PCA9545D/G-T Maxim Integrated Products 5000 2016+ IC I2C SWITCH 4CH 20-SOIC EKT Electronics Co., Ltd
PCA9545D/G-T ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
74FCT16543CTPVG IC 36582 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
74FCT16543CTPVG STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
860-10-017-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
860-10-017-10-001101 Preci-Dip 157490 2016+ CONN HDR 17POS 1MM T/H Unitronix Electronics Limited
860-10-017-10-001101 Preci-Dip 278470 2016+ CONN HDR 17POS 1MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com