Location : Home > P > PCU11000
PCU11000
Share on FacebookShare on Facebook
PCU11000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001EG-1122CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 320MHz 10-CLCC
8N3Q001EG-1122CDI8 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001EG-1122CDI8 IDT 63800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
95V842AFILFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK BUF DDR 333MHZ 1CIRC
95V842AFILFT IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
95V842AFILFT IDTIntegra 500 16-QSOP Richmon industrial
85325-20 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 5 ~ 110VDC Panel Mount
85325-20 IC 56530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XC4044XL-1HQ208I QFP 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC4044XL-1HQ208I XILINX 20000 2016+ QFP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC4044XL-1HQ208I XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
GAL16V8D-20QJNI 96350 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
GAL16V8D-20QJNI Lattice 30,000 2102+ SPLD - Simple Programmable Logic Devices 16 INPUT 8 OUTPUT 5V LOW POWE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LC4384B-75FT256C LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
M2S010-FG484I Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) ARM? Cortex?-M3 System On Chip (SOC) IC SmartFusion?2 FPGA - 10K Logic Modules 256KB 64KB 166MHz 484-FPBGA (23x23)
MB90F543GPMC-G Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90540G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
MSP430FR6987IPZR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430? FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FRAM 100-LQFP (14x14)
MSP430FR6987IPZR IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MSP430FR6987IPZR NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
72215LB10J8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 512X18 SYNC 10NS 68-PLCC
93C46C-E/P Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 1KBIT 3MHZ 8DIP
93C46C-E/P Microchip 62395 1525+ IC EEPROM 1KBIT 3MHZ 8DIP Alphatek Technology Limited
802-10-024-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
802-10-024-30-480101 Preci-Dip 157070 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
802-10-024-30-480101 Preci-Dip 288290 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com