Location : Home > P > PCSB4-2S-12Y
PCSB4-2S-12Y
Share on FacebookShare on Facebook
PCSB4-2S-12Y distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7M-24.000MBBK-T Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À50ppm Crystal 20pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7M-24.000MBBK-T IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7M-24.000MBBK-T TXC CORPORATION 57249 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7M-24.000MBBK-T TXC CORPORATION 87290 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7M-24.000MBBK-T TXC CORPORATION 87290 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AT-27.000MAGI-T Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 16pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount HC49/US
CX3225GA32000D0PTVCC Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À50ppm Crystal 8pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 150¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
CX3225GA32000D0PTVCC AVX Corp/Kyocera Corp 31795 1538+ CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD Alphatek Technology Limited
CX3225GA32000D0PTVCC AVX Corp/Kyocera Corp 57219 2015+ CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CX3225GA32000D0PTVCC IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT1602BI-32-33S-25.000000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 25MHZ ST
1958550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958550000 N/A 20 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1958550000 Weidmuller 147340 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958550000 Weidmuller 299110 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTFL-27.000MHZ-XC-E-T Crystals and Oscillators Oscillators 27MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
332416 Connectors, Interconnects Terminals - Barrel, Bullet Connectors Terminal Connector Female, Receptacle (Socket) 8 AWG Crimp Tin
332416 40236 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
332416 Electronics 27891 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
332416 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
332416 STOCK 43640 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
42241-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated
42241-3 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
42241-3 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
42241-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1526782-2 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1526782-2 985765 13+ fenkey electronics co.,ltd
1526782-2 985765 13+ fenyang electronics co.,ltd
0191930849 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 10 Stud Flat Sided 6 AWG Crimp