Location : Home > P > PCSB350-4S-3Y
PCSB350-4S-3Y
Share on FacebookShare on Facebook
PCSB350-4S-3Y distributors
445W32F27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 24pF 40 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W32F27M00000 CTS-Frequency Controls 140070 17+/18+ CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W32F27M00000 CTS-Frequency Controls 57719 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD Unitronix Electronics Limited
445W32F27M00000 CTS-Frequency Controls 98190 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W32F27M00000 CTS-Frequency Controls 98190 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387044504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
OQ23535000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ23535000J0G Amphenol FCI 146960 2016+ 508 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
OQ23535000J0G IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ23535000J0G NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ16010000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OQ16010000J0G Amphenol FCI 147830 2016+ 762 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ16010000J0G IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ16010000J0G NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1777387 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777387 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1777387 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
996787 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
996787 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
996787 Weidmuller 157620 2016+ LM 3.5/90/21 BK Unitronix Electronics Limited
996787 Weidmuller 297770 2016+ LM 3.5/90/21 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995286 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole