Location : Home > P > PCSB350-2S-4Y
PCSB350-2S-4Y
Share on FacebookShare on Facebook
PCSB350-2S-4Y distributors
1SMB5926BT3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 3W SMB
1SMB5926BT3G ON 12500 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
1SMB5926BT3G ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
416F44033IDT Crystals and Oscillators Crystals 44MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F44033IDT CTS-Frequency Controls 32355 1538+ CRYSTAL 44.000 MHZ 18PF SMT Alphatek Technology Limited
416F44033IDT CTS-Frequency Controls 57779 2015+ CRYSTAL 44.000 MHZ 18PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F44033IDT CTS-Frequency Controls 77530 2015+ CRYSTAL 44.000 MHZ 18PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OP20630000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.315" (8.00mm) Vertical Through Hole
OP20630000J0G Amphenol FCI 147160 2016+ 800 TB SOCKET PIN STRIP Unitronix Electronics Limited
OP20630000J0G IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OP20630000J0G NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KI12505300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KI12505300J0G Amphenol FCI 147470 2016+ 508 TB PLU PLU HIGH/T WF Unitronix Electronics Limited
KI12505300J0G IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KI12505300J0G NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1844333 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1759062 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1759062 Electronics 25781 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1759062 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1759062 Phoenix Contact 298730 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1638780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1638780000 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1638780000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 2POS 3.50MM EKT Electronics Co., Ltd
1638780000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 2POS 3.50MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
1638780000 Weidmuller 288950 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com