Location : Home > P > PCSB350-2-4
PCSB350-2-4
Share on FacebookShare on Facebook
PCSB350-2-4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5938BE3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 3W DO216AA
1PMT5938BE3/TR7 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZW03C62-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1.85W SOD64
BZW03C62-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SPB42N03S2L-13 G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 42A D2PAK
SPB42N03S2L-13 G Infineon Technologies 89630 2015+ 2015+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
SPB42N03S2L-13 G Infineon Technologies 139720 NEW RoHS MOSFET N-CH 30V 42A D2PAK FindCores Electronics Inc.
SPB42N03S2L-13 G Infineon Technologies 241950 1538+ MOSFET N-CH 30V 42A D2PAK Alphatek Technology Limited
FESF8FT-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 300V 8A ITO220AC
FESF8FT-E3/45 789456 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
FESF8FT-E3/45 789456 13+ fenyang electronics co.,ltd
FESF8FT-E3/45 789456 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FESF8FT-E3/45 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0386314205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
T38465-01-0 Curtis Industries 157630 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38465-01-0 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38465-01-0 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ18750000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OQ18750000J0G Amphenol FCI 147230 2016+ 500 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ18750000J0G IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ18750000J0G NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395145503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1636900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1636900000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1636900000 Weidmuller 285250 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284516-0 Electronics 27449 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-284516-0 TE Connectivity AMP Connectors 288790 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 10PS STR 3.5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776267-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1776267-6 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERMINAL BLK 6POS 5MM VERT GRN Unitronix Electronics Limited
1776267-6 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ TERMINAL BLK 6POS 5MM VERT GRN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769820000 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769820000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769820000 Weidmuller 298690 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 66POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com