Location : Home > P > PCSB250-5-4Y
PCSB250-5-4Y
Share on FacebookShare on Facebook
PCSB250-5-4Y distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANS1N6323US Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 500MW B-SQ MELF
7M-36.000MAHE-T Crystals and Oscillators Crystals 36MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7M-36.000MAHE-T TXC CORPORATION 139360 17+/18+ CRYSTAL 36.0000MHZ 12PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
7M-36.000MAHE-T TXC CORPORATION 57009 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
7M-36.000MAHE-T TXC CORPORATION 98250 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
7M-36.000MAHE-T TXC CORPORATION 98250 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TD-16.0972MBD-T Crystals and Oscillators Oscillators 16.0972MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 25mA Enable/Disable
TD-16.0972MBD-T IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TD-16.0972MBD-T TXC CORPORATION 41985 1538+ OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TD-16.0972MBD-T TXC CORPORATION 57409 2015+ OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-16.0972MBD-T TXC CORPORATION 88790 2015+ OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1780244 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1780244 Phoenix Contact 157630 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1780244 Phoenix Contact 298390 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVD053152 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVD053152 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVD053152 NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVD053152 On Shore Technology Inc. 156980 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
0395300502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0395000702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1751503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1751503 Phoenix Contact 147610 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1751503 Phoenix Contact 288270 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1753820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1753820000 Weidmuller 147060 2016+ LP 5.08/03/180 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
170002-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
172383-6 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 2 Position Housing Connector Male, Tab Gray 0.250" (6.35mm)
172383-6 TE Connectivity AMP Connectors 147390 2016+ CONN TAB HSG 2POS .250 GRAY Unitronix Electronics Limited
172383-6 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ CONN TAB HSG 2POS .250 GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5005-0-00-21-00-00-03-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.030" (0.76mm) Dia