Location : Home > P > PCPAK16EI
PCPAK16EI
Share on FacebookShare on Facebook
PCPAK16EI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCPAK16EI electronics components 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E36D201MLS472TCA5M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4700UF 200V SCREW
E36D201MLS472TCA5M IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E36D201MLS472TCA5M NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E36D201MLS472TCA5M United Chemi-Con 1355300 2015+ CAP ALUM 4700UF 200V SCREW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
E36D201MLS472TCA5M United Chemi-Con 98170 2015+ CAP ALUM 4700UF 200V SCREW Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
E36D251HLN332MC79M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 250V SCREW
E36D251HLN332MC79M IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E36D251HLN332MC79M NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E36D251HLN332MC79M United Chemi-Con 1348600 2015+ CAP ALUM 3300UF 20 250V SCREW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
E36D251HLN332MC79M United Chemi-Con 98610 2015+ CAP ALUM 3300UF 20 250V SCREW Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TE1129-E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 15UF 12V AXIAL
TE1129-E3 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TE1129-E3 NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TE1129-E3 Vishay/Sprague 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 15uF 12V +75 -10 EKT Electronics Co., Ltd
865230443004 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 33 UF 20% 25 V
860240373003 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 68 UF 20% 16 V