Location : Home > P > PCN12-32S-2.54DSA(71)
PCN12-32S-2.54DSA(71)
F931D226MBA Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 20V 20% 1411
F931D226MBA IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F931D226MBA NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
F931D226MBA Nichicon 1352200 15+ CAP TANT 22UF 20V 20 SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T495X477K006ATE065 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917
T495X477K006ATE065 KEMET 95752 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
T495X477K006ATE065 KEMET 48105 12+ SM IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T495X108K2R5ATE040 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1000UF 2.5V 10% 2917
T495X108K2R5ATE040 KEMET 95752 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SL1024A145RG Circuit Protection Gas Discharge Tube Arresters (GDT) GDT 145V 10KA T/H FAIL SHORT
9129653200 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 2.5A 250VAC 80VDC
9129653200 Weidmuller 138510 2015+ CIR BRKR 2.5A 250VAC 80VDC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com