Location : Home > P > PCN10F-30S-2.54DSA(72)
PCN10F-30S-2.54DSA(72)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12101J3R6BBTTR Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 3.6PF 100V 1210
12101J3R6BBTTR AVX 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3.6pF SIMEN Electronics Co.,Ltd
12101J3R6BBTTR AVX 80,000 2016+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3.6pF enkaite Electronics Co., Ltd
12101J3R6BBTTR AVX Corporation 889400 NEW RoHS CAP THIN FILM 3.6PF 100V 1210 FindCores Electronics Inc.
JTMP-3-1RLS4-34788-500S Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
LELK1-1-52-80.0-A-01-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
3120-F323-P7T1-W12FG4-1A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 1A
CB211-20 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 20A AUTO RESET
BK/HTB-38I Circuit Protection Fuseholders FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
BK/EFF-2.5 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD
0285015.HXP Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 15A 250VAC 5X20MM
153.0020.5502 Circuit Protection Fuses FUSE BF1 32V NO HOLES 50A
0034.5047 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
0034.5047 Schurter Inc 56929 2015+ FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0034.5047 Schurter Inc 242420 1532+ FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Alphatek Technology Limited