Location : Home > P > PCJ1C330MCL1GS
PCJ1C330MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
PCJ1C330MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCJ1C330MCL1GS RoHS Compliant 37655 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
PCJ1C330MCL1GS CAP POLYMER 33UF 20 16V SMD 696000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PCJ1C330MCL1GS standard package with RoHS 43170 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
PCJ1C330MCL1GS Aluminum Organic Polymer Capacitors 330uF 16V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com