Location : Home > P > PCI-T64-X2-UT6
PCI-T64-X2-UT6
Share on FacebookShare on Facebook
PCI-T64-X2-UT6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPD120080-Z6P-TC Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPD120080-Z6P-TC IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPD120080-Z6P-TC NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS1-H233-H244-10-CE IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RG1005V-2050-C-T10 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 205 OHM 0.25% 1/16W 0402
RG1005V-2050-C-T10 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG1005V-2050-C-T10 Susumu 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
RG1005V-2050-C-T10 Susumu 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1/16W 205ohm 0.25 5ppm Power Agency Co.,Ltd
HP2-AC12V Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Socketable
HP2-AC12V AVAGO 43210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
HP2-AC12V PANASONIC 12000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
LX1722SM EVAL KIT Microsemi Analog Mixed Signal 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
LX1722SM EVAL KIT NEW 80650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FVT01005E12K00JE Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 12K OHM 5% 12W
FVT01005E12K00JE IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FVT01005E12K00JE NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSD2425 Relays Time Delay Relays On-Delay Time Delay Relay SPST-NO (1 Form A) 0.1 Sec ~ 8.3 Sec Delay 25A @ 280VAC Chassis Mount
DSD2425 37786 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
4-1472973-3 Relays Time Delay Relays RELAY TIME DELAY
4-1472973-3 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1472973-3 TE Connectivity Aerospace, Def 241950 1538+ RELAY TIME DELAY Alphatek Technology Limited
MCTC4825KLC Relays Solid State Relays Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
MCTC4825KLC Crydom Co. 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
MCTC4825KLC Crydom Co. 27690 15+ CTRLR TEMP SSR 480V 25A AC OUT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MCTC4825KLC Crydom Co. 88010 1525+ CTRLR TEMP SSR 480V 25A AC OUT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MCTC4825KLC IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MCTC4825KEHB Relays Solid State Relays Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
MCTC4825KEHB Crydom Co. 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
MCTC4825KEHB Crydom Co. 8000 2012+ CTRLR TEMP SSR 480V 25A AC OUT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MCTC4825KEHB Crydom Co. 87930 1525+ CTRLR TEMP SSR 480V 25A AC OUT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3395-0000 Prototyping Products Prototype Boards Unperforated PULL TAB W/SRC 64POS DIN
3395-0000 784494 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
3395-0000 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3395-0000 784494 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
OAC-15 Relays I/O Relay Modules - Output AC Output Module 0.05 ~ 3A 24 ~ 280VAC (120VAC Nom) Output 15VDC (9 ~ 18VDC) Supply
OAC-15 38594 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
OAC-15 ELECTRONIC 26249 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
OAC-15 P&B 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2974914 Relays I/O Relay Module Racks I/O Module Rack 8 Channel
2974914 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2974914 Phoenix Contact 8000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
2974914 Phoenix Contact 62555 1538+ I/O MOUNTING BOARD 8POS Alphatek Technology Limited