Location : Home > P > PCF0805R-5K9BT1
PCF0805R-5K9BT1
Share on FacebookShare on Facebook
PCF0805R-5K9BT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCF0805R-5K9BT1 RES SMD 5.9K OHM 0.1 1/10W 0805 586600 TT Electronics/Welwyn NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PCF0805R-5K9BT1 RES SMD 5.9K OHM 0.1 1/10W 0805 481400 TT Electronics/Welwyn 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PCF0805R-5K9BT1 Thin Film Resistors - SMD 0.1W 5.9K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
PCF0805R-5K9BT1 Thin Film Resistors - SMD 0.1W 5.9K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com