Location : Home > P > PCF0805R-3K48BT1
PCF0805R-3K48BT1
Share on FacebookShare on Facebook
PCF0805R-3K48BT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCF0805R-3K48BT1 RES 3.48K OHM 0.1W 0805 0.1 SMD 4200 TT 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PCF0805R-3K48BT1 Thin Film Resistors - SMD 0.1W 3.48K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
PCF0805R-3K48BT1 RES SMD 3.48K OHM 0.1 1/10W 1545700 TT Electronics/Welwyn 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PCF0805R-3K48BT1 RES SMD 3.48K OHM 0.1 1/10W 889700 TT Electronics/Welwyn 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com