Location : Home > P > PCF0805R-33K2BT1
PCF0805R-33K2BT1
Share on FacebookShare on Facebook
PCF0805R-33K2BT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCF0805R-33K2BT1 RES 33.2K OHM 0.1W 0805 0.1 SMD 4000 TT 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PCF0805R-33K2BT1 Thin Film Resistors - SMD 0.1W 33.2K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
PCF0805R-33K2BT1 RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/10W 1544200 TT Electronics/Welwyn 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PCF0805R-33K2BT1 RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/10W 888200 TT Electronics/Welwyn 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com