Location : Home > P > PCF0805R-100RBT1
PCF0805R-100RBT1
Share on FacebookShare on Facebook
PCF0805R-100RBT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCF0805R-100RBT1 RES SMD 100 OHM 0.1 1/10W 0805 895000 TT Electronics/Welwyn NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PCF0805R-100RBT1 RES SMD 100 OHM 0.1 1/10W 0805 789800 TT Electronics/Welwyn 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PCF0805R-100RBT1 Thin Film Resistors - SMD 0.1W 100ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd