Location : Home > P > PCF0603R-8K06BT1
PCF0603R-8K06BT1
Share on FacebookShare on Facebook
PCF0603R-8K06BT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCF0603R-8K06BT1 RES SMD 8.06K OHM 0.1 1/16W 793700 TT Electronics/Welwyn NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PCF0603R-8K06BT1 RES SMD 8.06K OHM 0.1 1/16W 688500 TT Electronics/Welwyn 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PCF0603R-8K06BT1 Thin Film Resistors - SMD .063W 8.06K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
PCF0603R-8K06BT1 Thin Film Resistors - SMD .063W 8.06K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com