Location : Home > P > PCF0603R-100KBT1
PCF0603R-100KBT1
Share on FacebookShare on Facebook
PCF0603R-100KBT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCF0603R-100KBT1 RES SMD 100K OHM 0.1 1/16W 0603 907900 TT Electronics/Welwyn NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PCF0603R-100KBT1 RES SMD 100K OHM 0.1 1/16W 0603 802700 TT Electronics/Welwyn 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PCF0603R-100KBT1 Thin Film Resistors - SMD .063W 100K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77061332 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP
77061332 CTS Resistor Products 1214400 2015+ RES ARRAY 3.3K OHM 5 RES 6SIP Unitronix Electronics Limited
77061332 CTS Resistor Products 482900 1534+ RES ARRAY 3.3K OHM 5 RES 6SIP Alphatek Technology Limited
77061332 CTS Resistor Products 588100 NEW RoHS RES ARRAY 3.3K OHM 5 RES 6SIP FindCores Electronics Inc.