Location : Home > P > PCF0402R-1K2BT1
PCF0402R-1K2BT1
Share on FacebookShare on Facebook
PCF0402R-1K2BT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCF0402R-1K2BT1 RES SMD 1.2K OHM 0.1 1/16W 0402 1434800 TT Electronics/Welwyn 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PCF0402R-1K2BT1 RES SMD 1.2K OHM 0.1 1/16W 0402 774800 TT Electronics/Welwyn 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PCF0402R-1K2BT1 RES SMD 1.2K OHM 0.1 1/16W 0402 884800 TT Electronics/Welwyn 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PCF0402R-1K2BT1 Thin Film Resistors - SMD .063W 1.2K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com