Location : Home > P > PCF0402PR-20KBT1
PCF0402PR-20KBT1
Share on FacebookShare on Facebook
PCF0402PR-20KBT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCF0402PR-20KBT1 Thin Film Resistors - SMD .063W 20K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
PCF0402PR-20KBT1 Thin Film Resistors - SMD .063W 20K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
PCF0402PR-20KBT1 RES SMD 20K OHM 0.1 1/16W 0402 805600 TT Electronics/Welwyn 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PCF0402PR-20KBT1 RES SMD 20K OHM 0.1 1/16W 0402 805600 TT Electronics/Welwyn NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PCF0402PR-20KBT1 RES SMD 20K OHM 0.1 1/16W 0402 695600 TT Electronics/Welwyn 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PCF0402PR-20KBT1 Thin Film Resistors - SMD .063W 20K ohm 0.1 25ppm 80000 Welwyn Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com