Location : Home > P > PCB3A22S
PCB3A22S
Share on FacebookShare on Facebook
PCB3A22S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCB3A22S TERM BLOCK CARDEDGE 22POS TIN 157030 TE Connectivity AMP Connectors 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
205A112-100-0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories MOLDED PARTS
LJT06RT25-24P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
D25P24A4GL00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
0500988000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts BOARD-IN CONN CRIMP PIN
DDPL50S564MTLF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
SFM315-LPGE-D30-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
20020520-U111B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020520-U111B01LF Amphenol FCI 157560 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020520-U111B01LF Amphenol FCI 287610 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020520-U111B01LF IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38332-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38332-22-0 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38332-22-0 NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1029140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1029140000 Weidmuller 147880 2016+ TERM BLOCK STR 6POS 3.81MM GRN Unitronix Electronics Limited
1029140000 Weidmuller 278210 2016+ TERM BLOCK STR 6POS 3.81MM GRN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1953583 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1953583 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1953583 Phoenix Contact 157060 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1953583 Phoenix Contact 287890 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com