Location : Home > P > PCB1B15AG
PCB1B15AG
Share on FacebookShare on Facebook
PCB1B15AG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCB1B15AG TERM BLOCK CARD EDGE 15POS GOLD 157680 TE Connectivity AMP Connectors 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ACA3108E24-10SBF80-RDS Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 7C 7#8 SKT PLUG R/A
628-015-321-056 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
5786555-9 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 100 Position D-Type Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit