Location : Home > P > PC050-H25D-D0
PC050-H25D-D0
Share on FacebookShare on Facebook
PC050-H25D-D0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PC050-H25D-D0 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
PC050-H25D-D0 Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SCH307NR Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT
SCH307NR N/A 78800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SCH307NR N/A 90000 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
COMBIC2000ND Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ABS/PC GRAY NEMA 4
COMBIC2000ND IC 37620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
COMBIC2000ND NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1444-16CWW Boxes, Enclosures, Racks Boxes CHASSIS ALUM NAT 5.93"L X 9.93"W
3684043 Boxes, Enclosures, Racks Card Racks SUBRACK VARIO 6U/84HP/185MM
2-1907399-5 Cable Assemblies Fiber Optic Cables FO C/A MTRJ RED SC 62.5 ORN
2-1907399-5 IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A9CCG-1605F IC 40600 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A9CCG-1605F NEW 79190 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0210200833 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLT FLX 1.18" 0.50MM 15POS
0210390820 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 6" 1MM 13POS
0982671063 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables 1MM JMPR LGT 152 TYPE A 35POS
0982670911 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables 1MM JMPR LGT 178 TYPE A 21POS