Location : Home > P > PC00E-12-8P
PC00E-12-8P
SS-6488-NF-RMK Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
97-3108A24-28SX-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 24C 24#16 SKT PLUG
MS3471W20-41S-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
2-1971862-2 Connectors, Interconnects Photovoltaic (Solar Panel) Connectors Female Coupler Connector Plus 10 ~ 12 AWG
CN0967C20A16SN-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
SG3106E-10SL-56S Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
0395345112 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1817068 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)