Location : Home > P > PC00E-10-6P(SR)
PC00E-10-6P(SR)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS27467T21F35JC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
5-640426-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 22POS 18AWG MTA156
FH16H-50S-0.5SHW(05) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 50 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
MS3124E18-11SXF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
924217-28-22-I Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 22POS .100" GOLD
DJT10E21-35HC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
97-3106B28-18SZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 12#16 SKT PLUG
AFD54-12-8PZ-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
1-1924067-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 POS SLD 1.2MM CLEAN BODY MCON
1945140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)