Location : Home > P > PBRC-5.64BR
PBRC-5.64BR
Share on FacebookShare on Facebook
PBRC-5.64BR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBRC-5.64BR RESONATOR CER 5.64MHZ SMD 140190 AVX Corp/Kyocera Corp NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PBRC-5.64BR RESONATOR CER 5.64MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PBRC-5.64BR RESONATOR CER 5.64MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBRC-5.64BR RESONATOR CER 5.64MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
PBRC-5.64BR Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1746750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 6-16 AWG
1746750000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1746750000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SINGLE LEVEL 600V 60A WM BG EKT Electronics Co., Ltd
1746750000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SINGLE LEVEL 600V 60A WM BG TPC Global Service Co.Ltd.