Location : Home > P > PBRC-3.68HR
PBRC-3.68HR
Share on FacebookShare on Facebook
PBRC-3.68HR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBRC-3.68HR 654789 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PBRC-3.68HR RESONATOR CER 3.68MHZ SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-046-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-046-10-273101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-046-10-273101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-87-024-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-024-10-005101 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-024-10-005101 Preci-Dip 147460 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-024-10-005101 Preci-Dip 299150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929852-01-13-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929852-01-13-RB 3M 147650 2016+ CONN SOCKET 26POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929852-01-13-RB 3M 297530 2016+ CONN SOCKET 26POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999-11-112-10 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Non-Insulated 0.200" (5.08mm) Gold
999-11-112-10 IC 57160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-002-30-507191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
800-10-002-30-507191 Preci-Dip 147770 2016+ CONN SPRING PAD 2POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-002-30-507191 Preci-Dip 298170 2016+ CONN SPRING PAD 2POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
353558-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2.5 S.D.L HDR HSG 15P STD
1933460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)