Location : Home > P > PBPC1007
PBPC1007
Share on FacebookShare on Facebook
PBPC1007 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBPC1007 654789 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PBPC1007 ROSH 16789 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PBPC1007 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PBPC1007 10A BRIDGE RECTIFIER 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
PBPC1007 Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PBPC1007 10A BRIDGE RECTIFIER 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-052-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
326-83-163-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold