Location : Home > P > PBF620074Z
PBF620074Z
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AX-15.000MAGV-T Crystals and Oscillators Crystals 15MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 80 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
1873650 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1873650 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1873650 Phoenix Contact 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1873650 Phoenix Contact 297350 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2313-4-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End, Pin 0.078" (1.98mm) Silver
2313-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2313-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297310 2016+ TERM TURRET PIN L=1.98MM SILVER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com