Location : Home > P > PBC35SBAN
PBC35SBAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC35SBAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC35SBAN CONN HEADER .100 SINGL R/A 35POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CY27027ZXCT 6798954 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CY27027ZXCT 6798954 13+ fenkey electronics co.,ltd
CY27027ZXCT 6798954 13+ fenyang electronics co.,ltd
82340-0228 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SPECIAL TRIM KIT UM5-4848
ICS557G-05A Micrel Inc 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ICS557G-05A Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8N4SV75EC-0106CDI8 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70261-1169 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-2-0510A-300C
70261-1169 IC 59330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT2308A-1DCI8 IDT 76500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
70261-1261 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-3-1050L-100MQD-1500FQD
XC3SD3400A-4CSG484C XILINX 1000 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC3SD3400A-4CSG484C XILINX 12500 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC3SD3400A-4CSG484C XILINX 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC3SD3400A-4CSG484C Xilinx Inc 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC3S50A-5VQG100C Xilinx Inc 8000 16+ 100-TQFP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90F356ESPMC1-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90350E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
SBH51-LPSE-D09-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SBH51-LPSE-D09-ST-BK IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBH51-LPSE-D09-ST-BK Sullins Connector Solutions 157870 2016+ CONN HEADER 18POS 1MM GOLD VERT Unitronix Electronics Limited
6-1375549-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
6-1375549-2 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-284472-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Plug Connector IDC Tin