Location : Home > P > PBC34SAEN
PBC34SAEN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC34SAEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC34SAEN CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS 147810 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PEC35DFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 70 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PEC35DFBN IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC35DFBN NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC35DFBN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 70POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0022282349 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
450-80-244-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
450-80-244-00-001101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-80-244-00-001101 Preci-Dip 147020 2016+ CONN HDR 44POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-80-244-00-001101 Preci-Dip 297770 2016+ CONN HDR 44POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com