Location : Home > P > PBC32SFBN
PBC32SFBN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC32SFBN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC32SFBN CONN HEADER .100 SINGL STR 32POS 147460 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-641212-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-641212-6 789654 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
5-641212-6 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-641212-6 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5-641212-6 TE Connectivity AMP Connectors 287570 2016+ CONN HEADER 26POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-641216-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641216-6 AMP/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
4-641216-6 Original 39824 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
4-641216-6 STOCK 43090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0444321801 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin