Location : Home > P > PBC29SAAN
PBC29SAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC29SAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC29SAAN CONN HEADER .100 SINGL STR 29POS 157340 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76LC-0034CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz 6-CLCC
CCS-WBL812-660 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Lighting WASHDOWN BLACKLIGHT 8X12 RED
DS1089LU-4CL+T Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC ECONOSCILL 3.3V SS 8-USOP
DS1089LU-4CL+T ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DS1089LU-4CL+T Silicon Laboratories Inc 5000 2016+ IC ECONOSCILL 3.3V SS 8-USOP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
88950154 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Signal Converter Millenium 3 Series
88950154 645978 13+ fenkey electronics co.,ltd
88950154 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
88950154 Electronics 25971 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
88950154 IC 37602 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
E5EC-TRX4A5M-019 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
E5EC-TRX4A5M-019 NEW 81950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EP3CLS200F780C8ES Altera 8000 16+ 780-BBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP20K160ETC144-3 ALTERA 81246 2016 TQFP-144 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EP20K160ETC144-3 Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
72291L20PF8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 65536X18 LP 20NS 64QFP
72291L20PF8 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PIC16LF1719-E/PT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
PIC16LF1719-E/PT IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PIC16LF1719-E/PT MICROCHIP 11000 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
PIC16LF1719-E/PT NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71342LA20J Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 32KBIT 20NS 52PLCC
71342LA20J IC 57930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
71342LA20J RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
7130SA100J Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 8KBIT 100NS 52PLCC
7130SA100J IDT 2133 52-PinPLCC RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
7130SA100J IDT 2133 52-PinPLCC RANTLE EAST ELECTRONIC >>> www.IC2world.com
7130SA100J IC 57600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BQ24157SYFFT IC 38480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BQ24157SYFFT NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BQ24157SYFFT TI 959500 15+ BGA Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
MAX627MJA/883B Integrated Circuits (ICs) PMIC - Gate Drivers IC MOSFET DRVR COTS
MAX627MJA/883B MAXIM 65500 2016 CDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MAX627MJA/883B ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
68656-420HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
68656-420HLF Amphenol FCI 157620 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
68656-420HLF Amphenol FCI 287390 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68656-420HLF IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1445092-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
2-1445092-3 TE Connectivity AMP Connectors 288670 2016+ CONN HEADER 3POS R/A SMD 15GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1445092-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-1445092-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS R/A SMD 15GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
NRPN261PARN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
NRPN261PARN-RC IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NRPN261PARN-RC NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NRPN261PARN-RC Sullins Connector Solutions 157440 2016+ CONN HEADER 2MM SINGLE R/A 26POS Unitronix Electronics Limited
NRPN261PARN-RC Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
850-80-018-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
850-80-018-30-001191 IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-018-30-001191 Preci-Dip 157480 2016+ CONN HDR 18POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-80-018-30-001191 Preci-Dip 288870 2016+ CONN HDR 18POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com