Location : Home > P > PBC27SBDN
PBC27SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC27SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC27SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 27POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-104909-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold