Location : Home > P > PBC27SBBN
PBC27SBBN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC27SBBN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC27SBBN CONN HEADER .100 SINGL R/A 27POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2314956 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE SOCKET-SOCKET
ICS844011AGILF IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS844011AGILF Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX503ENG MAXIM 81085 2016 PDIP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX503ENG Maxim Integrated Products 5000 2016+ IC DAC 10BIT 5V LP 24-DIP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC5VFX100T-2FFG1136C XILINX 29150 2012+ FPGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MB90562APFM-GS-426 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90560 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
MT25QU256ABA8E14-1SIT TR Integrated Circuits (ICs) Memory NOR FLASH 64MX4 PLASTIC PBF TBGA
S-24C64CI-T8T1U3 Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM
S-24C64CI-T8T1U3 SEIKO 989000 16+ROHS TSSOP8 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
AS7C3256A-20TCNTR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 256K 32X8 28TSOP
AS7C3256A-20TCNTR ALLIANCE 4257 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
S29GL032N90FFIS22 Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH MEM 32MBIT 64BGA
0015913506 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold