Location : Home > P > PBC25SBDN
PBC25SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC25SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC25SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 25POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PBC25SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 25POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-103735-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
7-103735-4 7560 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
7-103735-4 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-103735-4 TE Connectivity AMP Connectors 157570 2016+ CONN HEADER VERT .100 25POS 30AU Unitronix Electronics Limited
7-103735-4 TE Connectivity AMP Connectors 289130 2016+ CONN HEADER VERT .100 25POS 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com