Location : Home > P > PBC25DAAN
PBC25DAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC25DAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC25DAAN Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PBC25DAAN CONN HEADER .100 DUAL STR 50POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBC25DAAN CONN HEADER .100 DUAL STR 50POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546210-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546210-3 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546210-3 TE Connectivity AMP Connectors 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546210-3 TE Connectivity AMP Connectors 298870 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386006618 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws