Location : Home > P > PBC24SAFN
PBC24SAFN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC24SAFN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC24SAFN CONN HEADER .100 SINGL STR 24POS 147240 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TLW-127-06-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TLW-127-06-G-S IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLW-127-06-G-S NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLW-127-06-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TLW-127-06-G-S Samtec Inc. 157460 2016+ CONN HEADER .100 27POS SGL GOLD Unitronix Electronics Limited
95278-802B72LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold, GXT?
95278-802B72LF Amphenol FCI 157120 2016+ HEADER BERGSTIK SMT Unitronix Electronics Limited
95278-802B72LF IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-826469-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold