Location : Home > P > PBC23SFEN
PBC23SFEN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC23SFEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC23SFEN CONN HEADER .100 SINGL STR 23POS 147850 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PBC23SFEN CONN HEADER .100 SINGL STR 23POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PBC23SFEN CONN HEADER .100 SINGL STR 23POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
802-80-068-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 68 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
802-80-068-10-002101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-80-068-10-002101 Preci-Dip 157850 2016+ CONN HDR 68POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
802-80-068-10-002101 Preci-Dip 298270 2016+ CONN HDR 68POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com