Location : Home > P > PBC23SAFN
PBC23SAFN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC23SAFN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC23SAFN CONN HEADER .100 SINGL STR 23POS 147720 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMS18RE-4TR29 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Plug Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
SMS18RE-4TR29 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMS18RE-4TR29 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-103167-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
6-103167-2 5500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
6-103167-2 TE Connectivity AMP Connectors 157330 2016+ CONN HEADER R/A .100 30POS 30AU Unitronix Electronics Limited
6-103167-2 TE Connectivity AMP Connectors 288010 2016+ CONN HEADER R/A .100 30POS 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com