Location : Home > P > PBC20SBDN
PBC20SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC20SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC20SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 20POS 147230 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PBC20SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 20POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PBC20SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 20POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09195265323741 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold