Location : Home > P > PBC19SAHN
PBC19SAHN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC19SAHN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC19SAHN CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS 147690 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PBC19SAHN CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBC19SAHN CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
PBC19SAHN CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146257-0-22 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146257-0-22 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-146257-0-22 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 44POS STR Unitronix Electronics Limited
9-146257-0-22 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
350-10-138-00-019101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-138-00-019101 Preci-Dip 156990 2016+ CONN HDR 38POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-138-00-019101 Preci-Dip 298850 2016+ CONN HDR 38POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026614170 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold