Location : Home > P > PBC18SBDN
PBC18SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC18SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC18SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 18POS 147390 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929710-11-35-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 70 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929710-11-35-RK 3M 147650 2016+ CONN HEADER 70PS STR DL .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929710-11-35-RK IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BD82035FVJ-GE2 IC 38000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BD82035FVJ-GE2 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S-817B37AMC-CXAT2U Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.7V 50mA SOT-23-5
PC1S3052NTZF IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PC1S3052NTZF N/A 91000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PC1S3052NTZF ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MT9HTF12872Y-40EA1 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MT9HTF12872Y-40EA1 Micron 1952 Supo Industrial Co., Limited sales01@supov.com
MT9HTF12872Y-40EA1 Micron 7,526 12+ 240-DIMM SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MT9HTF12872Y-40EA1 NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
82729006 Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Motors - AC, DC Brushed DC Gearmotor 18 RPM 3.2W 24VDC