Location : Home > P > PBC18SAHN
PBC18SAHN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC18SAHN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC18SAHN CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS 147770 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
892-18-072-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-18-072-10-003101 Preci-Dip 157820 2016+ CONN HDR 72POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-18-072-10-003101 Preci-Dip 287550 2016+ CONN HDR 72POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com