Location : Home > P > PBC17SBEN
PBC17SBEN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC17SBEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC17SBEN CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS 147520 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
353-10-123-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
353-10-123-00-001101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
353-10-123-00-001101 Preci-Dip 157080 2016+ CONN HDR 23POS 2.54 WIRE WRAP Unitronix Electronics Limited
353-10-123-00-001101 Preci-Dip 272350 2016+ CONN HDR 23POS 2.54 WIRE WRAP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com