Location : Home > P > PBC16DBAN
PBC16DBAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC16DBAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC16DBAN CONN HEADER .100 DUAL R/A 32POS 147470 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IFX2931GV50XUMA1 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA PG-DSO-8
IFX2931GV50XUMA1 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IFX2931GV50XUMA1 Infineon 3120 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
IFX2931GV50XUMA1 Infineon 3370 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
IFX2931GV50XUMA1 Infineon 3670 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
GEN4-ULCD-32D-CLB Optoelectronics Display Modules - LCD, OLED, Graphic Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 3.2" (81.28mm) 240 x 320
B82464X004 Kits Inductor Kits KIT INDUCTOR 10X10 POWER SMD
B82464X004 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82464X004 NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B66329G500X127 Magnetics - Transformer, Inductor Components Ferrite Cores FERRITE CORE E 603NH N27
B66329G500X127 Electronics 27350 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B66329G500X127 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B66329G500X127 Semiconductor 21493 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
B66329G500X127 STOCK 46510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
R88A-CAWA003S Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Accessories POWER CABLE 3M
R88A-CAWA003S 465987 13+ fenkey electronics co.,ltd
R88A-CAWA003S 465987 13+ fenyang electronics co.,ltd
R88A-CAWA003S CREE 1400 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
10GFIBR-XFP-40K Networking Solutions Miscellaneous 10GIGE,XFP
OP165C Optoelectronics Infrared, UV, Visible Emitters Infrared (IR) Emitter 935nm 1.6V 50mA 0.85mW/cm2 @ 20mA 18¡ã T-1