Location : Home > P > PBC14SAAN
PBC14SAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC14SAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC14SAAN CONN HEADER .100 SINGL STR 14POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-048-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0719730323 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
316-87-110-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430200-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
TFML-140-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1-104069-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-104069-3 Electronics 27250 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-104069-3 Electronics 27250 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-104069-3 STOCK 46640 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0878341619 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1843761 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1843761 Phoenix Contact 157200 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1843761 Phoenix Contact 287330 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1897047 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1897047 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1897047 Phoenix Contact 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1897047 Phoenix Contact 288810 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com