Location : Home > P > PBC13SAAN
PBC13SAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC13SAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC13SAAN CONN HEADER .100 SINGL STR 13POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A203514 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A203514 Eaton 157680 2016+ CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A203514 IC 40490 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A203514 NEW 78350 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09-7870-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 9POS TIN
09-7870-10 Aries Electronics 157370 2016+ CONN SOCKET SIP 9POS TIN Unitronix Electronics Limited
09-7870-10 Aries Electronics 277490 2016+ CONN SOCKET SIP 9POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1608540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Beige 12-30 AWG
1608540000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1608540000 Weidmuller 147170 2016+ TERM BLOCK 600V 25A WM BEIGE Unitronix Electronics Limited
1608540000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 600V 25A WM BEIGE TPC Global Service Co.Ltd.
SSQ-110-02-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
821-22-002-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-002-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-002-10-004101 Semiconductor 31155 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
821-22-002-10-004101 STOCK 45250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SSW-107-02-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-107-02-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 7POS R/A SGL AU EKT Electronics Co., Ltd
SSW-107-02-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 7POS R/A SGL AU TPC Global Service Co.Ltd.
SSW-107-02-G-S IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-107-02-G-S NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873813074 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
5041861600 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)
5041861600 MOLEX 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
5041861600 Molex, LLC 147050 2016+ 1.25MM DUAL REC HSG 16P Unitronix Electronics Limited
5041861600 Molex, LLC 277850 2016+ 1.25MM DUAL REC HSG 16P Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
826949-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin