Location : Home > P > PBC12SFAN
PBC12SFAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC12SFAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC12SFAN CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PBC12SFAN CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
322-87-151-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-87-151-41-001101 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322-87-151-41-001101 Preci-Dip 147140 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-87-151-41-001101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATB4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 10-22 AWG
ATB4 Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATB4 Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATB4 Amphenol PCD 147830 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATB4 Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW TPC Global Service Co.Ltd.
399-93-144-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold